Pedicure domowy


Pedicure domowy wobec twardości. W pogodne dni jest ok, usunąć zamknięte buty, i może się okazać, że twoje nogi nie są w idealnym stanie. Nogi (choć nie na tyle), i nagle pojawiają się twardości, suchość, pękanie,… Do tego, aby mieć kilka metrów doskonali w ciągu całego sezonu, można wykonać domowy pedicure od twardości, tak nutrirás nogi i usunąć wszelkie niedoskonałe rodzaju.

Do tego, aby twoje nogi były zdrowe i wolne od twardości, trzeba wykonywać regularnie pedicure. Konieczne jest, aby u ciebie w domu specjalne produkty, pedicure. Te naczynia kuchenne i produkty-jest to z pewnością dobra inwestycja. Następnie, mówimy, jakie kroki wykonać, aby zrobić ładny pedicure, chroniących od twardości:

Zanurza stopy w ciepłej wodzie przez 5 lub 10 minut. Dodać napar z rumianku do wody, to pomoże złagodzić modzele i grubsza. Można również dodać kilka kropli olejku eterycznego lub trochę soli do kąpieli, jeśli chcesz rozluźnić nogi. Wody ciepłej lub gorącej, również przyczynia się do złagodzenia sztywności, więc ten krok jest opcjonalny.

Następnie natrzeć nogi z połowy cytryny. Niech sok będzie rozprzestrzeniać się na wszystkie nogi. Nalega na najtrudniejszych. Po zakończeniu myje nogi z ciepłą wodą.
Krótkie paznokcie do tego stopnia, że wolisz, pamiętaj, że musisz szanować dłuższej żółtko. Jeśli jest zbyt krótkie paznokcie mogą wcielać. Aby odciąć boczne, wykorzystuje krótkie paznokcie. Dla nadania kształtu i polerowania paznokci jest używany Lima.
Wykonuje peeling do DIY, aby usunąć z powierzchni skóry resztki nóg i martwe komórki. Peeling z miodu i cukru idealnie nadaje się do walki o twardości w nogach. Mieszanka dwie łyżki cukru z miodem i w postaci jednorodnej pasty. Złuszcza jego stóp mieszaniną i nalegać na terenach bardziej sztywne, a przy okazji, popycha naskórek paznokci temu (można użyć laski pomarańczowy, jak na manicure). Wreszcie, remoja i czyste nogi.
Wykorzystuje pumeks do usuwania zanieczyszczeń i osadów, które pozostały. Trzeba enjugara nogi, gdy skończysz. Można również użyć Elektryczna polerka, jeśli: są one bardzo trwałe i twarde, lub wizyta w подолог.
Do tego, aby twoje nogi były wolne od pęknięć i suchości użyciu kremu do stóp luksusowe i bogatym. Wykonuje mały masaż, który przenika. Nawodnienie jest niezbędne do utrzymania twardości w strachu.
Wreszcie, można już nieszkliwione paznokcie. Najpierw korzysta z bazy, a następnie stosuje się dwie warstwy koloru i wreszcie, top coat. Przestaje wysuszyć paznokcie między krok w krok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *